סדנא לוועדי עובדים וארגונים

סדנא בהיקף מותאם ספציפית- כנסים, מרתון סוף שבוע ועוד. התמקדות בצרכי הארגון ומשתתפי הסדנא (מנהלים, עובדים, מורים… הסדנא עוסקת בשיפור מערכות היחסים במקום העבודה, תחרות ומאבקי כח, יחסי אנוש והתפתחות אישית כיחיד בחברה גדולה.

סדנא לזוגות

אלי- ממני- ואליך. הקניית מיומנויות למציאת כח פנימי שיאפשר התמודדות עם משברים במהלך חיי הזוגיות והשיתוף. מטרת הסדנא לקדם ולהעשיר התפתחות אישית, חברתית, ומערכות יחסים. וללמוד כיצד לבקש, להעניק ולקבל מרחב בתוך הקשר הזוגי . להזין ולחזק את הקשר של: אני -את/ה – אנחנו.

סדנת זוגות-נישואים טריים

בתחילת בניתם של חיים משותפים ובצל הלחצים והחששות הנילווים- מהמשפחות, התרחבות המשפחה, המצב הכלכלי וכו'.. אפשר רצוי וכדאי לשחרר מתחים ולאמץ דרכי תקשורת והעברת מסרים עם היציאה לדרך חדשה ומשותפת.

ייעוץ ואימון-בהתמודדות עם הפרעת ADD/ADHD

אם יש לך הפרעת ADHA/ADD , או אם את/ה הורה לילד או מתבגר עם הפרעה כזו- כבר הבנת שההתמודדות הינה יומיומית ויש לה השפעה רבה על הסביבה ובכל תחומי החיים. בסדנא- ליווי, תמיכה והדרכה בתהליך ההתמודדות עם הקשיים והצרכים הייחודים.

סדנת תקשורת נכונה

אם קיימת בכם תחושת חוסר איזון בין רגשותיכם לבין דפוסי התנהגותכם, ובהתאם גם לתגובת הסביבה אליכם- תוכלו ללמוד ולתרגל תקשורת בין אישית. להתחיל במערכת היחסים שבינינו לבין עצמנו ולהמשיך משם לכל תחומי החיים

סדנא למחפשים זוגיות

סדנא חוויתית העוסקת בהקניית כלים לבניית קשר זוגי ולמציאת שותף המתאים לנו. למיצוי יכולתנו לתקשר, להבין את עצמנו, שאיפותינו וציפיותינו מהקשר, ולגלות כיצד אנו נתפסים בעיניי האחר, מה אנו מצליחים להביא ליידי ביטוי ומה לא- ואיך לצמוח ממקום זה.

סדנת אל עצמי

מסע לבניית דרך חדשה ורכישת מיומנויות חברתיות. מציאת דרכי התמודדות עם תסכולים, קונפליקטים ומצבי משבר- הן פנימיים והן במערכות יחסים.

סדנא לגיל השלישי

הקן התרוקן, הילדים עזבו את הבית, ולפתע יש המון זמן פנוי… נחמד? משעמם? האם נותרו נושאי שיחה ועניין משותפים? גילוי מחדש של הזוגיות תוך הבנה וקבלה של התמורות בחיינו..